Opbouw van de kermis op het gemeentehuisplein begonnen
Zondag 16 april 2023 (1 min, 19 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De eerste wagens met attracties voor de kermis in Barendrecht zijn vandaag (Zondag 16 april 2023) aangekomen. Vanochtend (Zondag 16 april 2023) werden de eerste attracties op het gemeentehuisplein gepositioneerd en in elkaar gezet. De octopus (“break dance”), het funhouse, de trampolines en speelautomaten kwamen vanochtend (Zondag 16 april 2023) al aan in Barendrecht.
Morgen zal de kermis opbouw nog doorgaan, waarna de kermis op dinsdag 18 april om 13:00 uur voor het eerst open gaat. De kermis staat er vervolgens tot en met donderdag 27 april, Koningsdag.
Kermisopbouw
De opbouw begon vanochtend (Zondag 16 april 2023) met attracties waar later weer andere attracties omheen worden gezet. Officieel is de opbouw pas morgen (Maandag 17 april 2023) en pas vanaf morgen (Maandag 17 april 2023) is er een parkeerverbod op (beide delen van) het gemeentehuisplein, maar de eerste attracties zijn vanochtend (Zondag 16 april 2023) al geplaatst met een handje vol geparkeerde auto’s eromheen.
De Binnenlandse Baan was door de opbouw af en toe niet begaanbaar ivm het draaien/steken van de lange vrachtwagens met attracties. Met een meetlint in de hand werden de wagens precies zo neergezet dat het allemaal moet gaan passen én dat de Binnenlandse baan vrij blijft voor autoverkeer. Onder andere de botsauto’s, een draaimolen, de rups en een 40 meter hoge zweefmolen volgen nog voor de opening van a.s. dinsdagmiddag.
Bekijk hier de openingstijden van de kermis in Barendrecht
Bijna hele parkeerplaats op gemeentehuisplein is inmiddels afgesloten voor het bouwen vd kermis attracties. Na afloop vd show in Theater het Kruispunt kunnen automobilisten alleen nog maar het terrein af. Op toegangswegen staan verbods borden. Botsauto’s worden nu opgebouwd. pic.twitter.com/jQWdtx9lHO
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 16, 2023
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025