Bevrijdingsconcert maandag 5 mei in de Dorpskerk
Maandag 21 april 2014 (34 sec)
BARENDRECHT – Op 4 mei herdenken wij jaarlijks alle Nederlandse oorlogsslachtoffers. Op 5 mei vieren wij de vrijheid. Sinds 1997 organiseert de Harmonievereniging Barendrecht samen met de Gemeente Barendrecht een gedichtenwedstrijd voor alle Barendrechters. Dit jaar is het thema van 4 en 5 mei: “Vrijheid geef je door”.
Tijdens het Bevrijdingsconcert op maandag 5 mei in de Dorpskerk zullen de prijzen door de burgemeester worden uitgereikt. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door het Dagorkest van Harmonievereniging Barendrecht onder leiding van Ivo Kouwenhoven en Phil Good uit Dordrecht onder leiding van Karel van Dee.
De toegang tot dit sfeervolle concert waar poëzie en harmonie samenkomen is gratis, er is een collecte aan de uitgang. Het bevrijdingsconcert begint maandag 5 mei om 20:00 uur.
Recent nieuws
-
Nieuw aan het Muziekplein: Speelgoed- en cadeauwinkel Kleine Bloesem
Zondag 23 november 2025
-
Vrouw mishandeld, man aangehouden aan het Riederveld
Donderdag 20 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025