1 nov: Vriendjes- en vriendinnetjes middag bij LeerlingenOrkest Harmonievereniging
Zondag 20 oktober 2019 (56 sec)
BARENDRECHT – Op vrijdag 1 november is er bij de Harmonievereniging weer een open repetitie voor alle kinderen van Barendrecht en omstreken in de leeftijd vanaf 6 jaar. Deze happening vind plaats in het Trefpunt, dr. Kuyperstraat 4 in Barendrecht.
Het is niet noodzakelijk dat je een instrument bespeelt want als je het leuk vindt om dit te gaan doen, kan je voor alle instrumenten uit de harmoniebezetting bij de vereniging terecht.
Meedoen
Kom eens kijken en luisteren op 1 november naar het orkest van 15.40 tot 16.20 uur Je mag gelijk al meedoen want dirigent Ivo Kouwenhoven krijgt het voor elkaar dat iedereen die nog nooit iets met muziek heeft gedaan zich een volwaardig lid van het orkest zal voelen! Na de repetitie mag je zelf een aantal instrumenten uitproberen, neem gerust je vader of moeder mee.
Als je al blokfluit speelt en je wilt naar een ander instrument overstappen dan ben je ook welkom. Er zijn mogelijkheden om direct al op een ander instrument lessen te gaan volgen. Voor blokfluit begint de vereniging na de herfstvakantie een workshop van 7 lessen voor kinderen vanaf 6 jaar. Voor klarinet en dwarsfluit zijn ook lesmogelijkheden vanaf 8 jaar.
Recent nieuws
-
Nieuw aan de Gouwe: The Ginger Daycare, dagopvang voor honden
Vrijdag 17 april 2026
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2026
Vrijdag 17 april 2026
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026