21 sept: Open dag bij kanovereniging Lekko aan de Noldijk
Woensdag 4 september 2019
(54 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Heel Nederland eens van een andere kant bekijken? Fit blijven en tegelijkertijd volop genieten van de natuur? Samen met anderen gezellig sportief bezig zijn? Dan is kanovaren misschien wel wat voor jou!
In het kader van de Nationale Sportweek organiseert kanovereniging Lekko in Barendrecht op zaterdag 21 september een open dag. Op deze dag kunnen geïnteresseerden uit de hele regio kennismaken met de kanosport.
Enthousiaste leden zijn vanaf 13.00 tot 17.00 uur aanwezig om al je vragen over kanovaren en kanovereniging Lekko te beantwoorden en als het weer het toelaat kun je onder begeleiding zelfs een stukje proefvaren. (Tip: neem droge kleding mee)
Locatie: Clubgebouw KV Lekko, Noldijk 73 2991 VL Barendrecht. In het haventje van Het Waaltje.
Van te voren opgeven is niet nodig maar wel fijn! Gelijk lid worden kan ook: Voor maar €25,- ben je de rest van het jaar lid en kun je onbeperkt het water op! Kijk voor meer info op kv-lekko.nl/open-dag
Artikel: 21 sept: Open dag bij kanovereniging Lekko aan de Noldijk – https://t.co/OwOfiyKZHU #Kanovaren #Barendrecht pic.twitter.com/YOqqw62cU6
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 3, 2019
Recent nieuws
-
Gemeente past kabelgoot over Ziedewijdsedijk aan nadat drie fietsers ten val komen
Zondag 28 februari 2021
-
Auto te water en gezonken langs de Middeldijk
Zondag 28 februari 2021
-
Vaccinatielocatie Bongerd gereed, GGD zoekt prikkers voor in Barendrecht
Zaterdag 27 februari 2021
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021