21 sept: Open dag bij kanovereniging Lekko aan de Noldijk
Dinsdag 3 september 2019 (54 sec)
BARENDRECHT – Heel Nederland eens van een andere kant bekijken? Fit blijven en tegelijkertijd volop genieten van de natuur? Samen met anderen gezellig sportief bezig zijn? Dan is kanovaren misschien wel wat voor jou!
In het kader van de Nationale Sportweek organiseert kanovereniging Lekko in Barendrecht op zaterdag 21 september een open dag. Op deze dag kunnen geïnteresseerden uit de hele regio kennismaken met de kanosport.
Enthousiaste leden zijn vanaf 13.00 tot 17.00 uur aanwezig om al je vragen over kanovaren en kanovereniging Lekko te beantwoorden en als het weer het toelaat kun je onder begeleiding zelfs een stukje proefvaren. (Tip: neem droge kleding mee)
Locatie: Clubgebouw KV Lekko, Noldijk 73 2991 VL Barendrecht. In het haventje van Het Waaltje.
Van te voren opgeven is niet nodig maar wel fijn! Gelijk lid worden kan ook: Voor maar €25,- ben je de rest van het jaar lid en kun je onbeperkt het water op! Kijk voor meer info op kv-lekko.nl/open-dag
Artikel: 21 sept: Open dag bij kanovereniging Lekko aan de Noldijk – https://t.co/OwOfiyKZHU #Kanovaren #Barendrecht pic.twitter.com/YOqqw62cU6
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 3, 2019
Recent nieuws
-
18 jaar cel en TBS voor man uit Barendrecht in grote zedenzaak: Veroordeeld voor alle 37 feiten
Dinsdag 3 maart 2026
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026