Optreden van Snollebollekes op vrijdagavond 21 juni bij Picknick in ‘t Park Barendrecht
Dinsdag 4 juni 2019 (40 sec)
BARENDRECHT – Op vrijdag 21 en zaterdag 22 juni wordt het foodtruckfestival Picknick in ‘t Park weer georganiseerd in Barendrecht. De muzikale hoofdact dit jaar is Snollebollekes, met een optreden in Park Buitenoord op vrijdagavond 21 juni.
De feestact Snollebollekes stond eind mei nog twee keer in een uitverkocht Gelredome. Kortom, Barendrecht gaat tijdens Picknick in ‘t Park ook ‘van links naar rechts‘.
Muziek & foodtrucks
Snollebollekes staat (ongeveer) van 22:15 tot 22:45 uur op het podium in Barendrecht.Het exacte programma voor beide dagen, inclusief alle andere artiesten, volgt te zijner tijd. Er staan meer optredens gepland van o.a. De Wannebiezz, Gustaf & Otto, Helemaal Hollands, Zanger Andy en De Talento’s.
Vorig jaar brachten enkele duizenden mensen een bezoek aan Picknick in ‘t Park, op het toppunt waren er 2.000 bezoekers tegelijkertijd op het evenement.
Een sfeerimpressie van vorig jaar:
Recent nieuws
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Portlandse Baan krijgt FocusFlitser en FlexFlitser komt ook langs 2e Barendrechtseweg en Ziedewijdsebaan
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026