18 juni: Taxatiemiddag bij de Historische Vereniging Barendrecht
Woensdag 22 mei 2019 (40 sec)
BARENDRECHT – Bij de Historische Vereniging Barendrecht is er op dinsdag 18 juni a.s. weer een taxatiemiddag gepland in het museum van D’ Ouwe School (Dorpsstraat 150). Het museum is geopend op deze dinsdag van 13.30 uur tot 16.30 uur en de toegang is gratis.
Dhr. A. Bonsaksen, gecertificeerd registertaxateur van Vendu Notarishuis uit Rotterdam, is dan aanwezig van 13.30 uur tot 16.30 uur. Bezoekers kunnen terecht in het museum om kunstvoorwerpen, juwelen, zilver, schilderijen, porselein, Jugendstil, Art Deco design en andere objecten kosteloos en vrijblijvend te laten taxeren. Een nauwkeurige vaststelling van de waarde is afhankelijk van de conditie waarin het aangeboden voorwerp verkeerd.
Vanwege de grote belangstelling tijdens de taxaties van de afgelopen jaren kan iedere bezoeker maximaal drie voorwerpen laten taxeren.
Wie verzekerd wil zijn van een vaste tijdsafspraak kan bellen met mevr. J. Verboom. Tel. 0180-615728
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025