17 – 21 juni: Zwemvierdaagse in het Inge de Bruijn zwembad
Dinsdag 21 mei 2019 (38 sec)
BARENDRECHT – Ook dit jaar organiseert ZPB H&L Productions de zwemvierdaagse in het Inge de Bruijn Zwembad in Barendrecht. De editie van 2019 gaat plaatsvinden van maandag 17 juni tot en met vrijdag 21 juni.
De kosten voor deelname bedragen € 7,50 voor zwemmers tot en met 10 jaar en € 10,- voor zwemmers vanaf 11 jaar. Meedoen? Geef je op via zwem4daagse.nl
Zwemmen
Er wordt dagelijks gezwommen van 18.00 tot 19.30 uur. Tijdens de Zwemvierdaagse zwemmen de deelnemers tot en met 10 jaar een afstand van 250 meter. Oudere deelnemers zwemmen 500 meter per dag. Kinderen met een A en B-diploma mogen zelfstandig zwemmen. Kinderen met alleen een A-diploma moeten begeleid worden door een volwassene.
Als je op 4 dagen jouw afstand hebt gezwommen, krijg je op de laatste dag (donderdag of vrijdag) een medaille en een zwemcertificaat.
Recent nieuws
-
Man veroordeeld voor wapenbezit, vrijspraak voor verdenking van beschieten woning Avenue Carré
Vrijdag 3 februari 2023
-
Bewoners wijk Vrouwenpolder verrassen plots vertrokken pakketbezorger: “6 jaar lang een bijzonder warm mens”
Donderdag 2 februari 2023
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023