Weekmarkt vanaf 11 mei op nieuwe gemeentehuisplein, op beide pleinen
Donderdag 3 mei 2018 (59 sec)
BARENDRECHT – De marktorganisator maakte eerder bekend dat de markt ‘naar alle waarschijnlijkheid’ op 4 mei terug zou verhuizen naar het gemeentehuisplein. Dit bleek toch niet te gaan lukken, zo liet de gemeente enkele dagen later weten.
“De markt staat op vrijdag 4 mei nog een laatste keer op de Schaatsbaan, omdat dan nog niet alle marktkramen op het Binnenhof geplaatst kunnen worden i.v.m. de afronding van werkzaamheden op het gedeelte voor de Hema“, aldus een ambtenaar van de gemeente Barendrecht. De markt is morgen (Vrijdag 4 mei 2018) dus alsnog éénmaal te vinden op de Schaatsbaan.
Beide pleinen
De weekmarkt komt volgens de gemeente(krant) op 11 mei weer definitief terug op het gemeentehuisplein. De marktkramen komen in een nieuwe opstelling te staan, zowel aan de Middenbaan- als aan de gemeentehuis-zijde.
Speciaal voor deze dag (11 mei) zal De Swingende Keukenprins aanwezig zijn en u uitdagen om op de markt een dansje met hem te maken. De marktlieden organiseren die dag leuke acties.
De markt moest de afgelopen 6 maanden naar deze locatie uitwijken vanwege de werkzaamheden op het gemeentehuisplein.
Artikelfoto: Op Koningsdag stond de (kleinere) markt al even op het nieuwe gemeentehuisplein
Update, foto’s van de eerste dag op het nieuwe gemeentehuisplein:
Recent nieuws
-
FOTO’S: Santa Run Barendrecht 2025 haalt €7.500 op voor Hospice de Reiziger
Zaterdag 20 december 2025
-
Grote kerstboom op gemeentehuisplein neergehaald: “Lijkt opzet in het spel te zijn”
Vrijdag 19 december 2025
-
Automobilist onder invloed ingereden op politie aan Henry Dunantlaan, verdachte na achtervolging klemgereden
Vrijdag 19 december 2025
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025