Markt voor het laatst op de Schaatsbaan, kleinere markt tijdens Koningsdag op gemeentehuisplein
Zaterdag 21 april 2018 (45 sec)
BARENDRECHT – Gisteren (Vrijdag 20 april 2018) stond de weekmarkt naar alle waarschijnlijkheid voor het laatst op de Schaatsbaan. De markt moest de afgelopen 6 maanden naar deze locatie uitwijken vanwege de werkzaamheden op het gemeentehuisplein.
De grootste werkzaamheden aan de weg en het plein zijn afgelopen vrijdag afgerond.
Markt op Koningsdag
Volgende week vrijdag is het Koningsdag, maar een aantal marktkooplui (6 á 7 kramen) hebben aangegeven om de weekmarkt door te willen laten gaan. Deze zal daarom tegenover de kermis op het ‘andere’ gemeentehuisplein komen te staan (aan de gemeentehuis zijde).
Na de kermis zal de markt aan de andere kant van de Binnenlandse Baan komen te staan: aan de kant van de Middenbaan (waar op Koningsdag nog de kermis staat).
Zie ook: 23 – 28 april: Openingstijden kermis Barendrecht 2018
Artikel: Markt voor het laatst op de Schaatsbaan, kleinere markt tijdens Koningsdag op gemeentehuisplein – https://t.co/acbXhbFYJl #Weekmarkt #Barendrecht pic.twitter.com/6oTfJdboef
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 21, 2018
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026