Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden: 1 april start nieuwe rijseizoen
Maandag 27 maart 2017 (59 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag (1 april) start het nieuwe rijseizoen van de Maasoever Spoorweg langs de Oude Maas. Een aantal machinisten van de modeltreinen kon de afgelopen weken niet wachten en heeft alvast wat rondjes gereden, maar het officiële startmoment van het nieuwe seizoen is a.s. zaterdag van 13:00 uur tot 17:00 uur.
Na de winterstop waarin heel veel is gebeurd rijden de treinen van Maasoever Spoorweg Barendrecht weer: Tijdens de start van het rijseizoen kunt u de veranderingen rondom het station komen bewonderen en meerijden met een van de treinen: €1,00 per persoon en €8,00 voor een 10-rittenkaart (ook voor meerdere personen te gebruiken).
Vernieuwd station en spoor
De afgelopen weken is er hard gewerkt aan het modelspoor en het station bij de speeltuin. De meest opvallende verandering is de aanleg van een 3e spoor in het station. Verder is er onderhoud gepleegd aan het straatwerk en zijn er nieuwe wissels aangelegd.
Dit jaar viert de Maasoever Spoorweg tevens een dubbel jubileum: “We bestaan nu 35 jaar (modelbouwvereniging Hoekse Waard) en we zijn 25 jaar geleden in Barendrecht gestart met het treintje (Maasoeverspoorweg) zoals je dat nu kunt vinden langs de oude Maas.” Tijdens de open dagen op 6 en 7 mei zal dit worden gevierd.
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025