Intense muzikale ervaring dankzij Trio Lamy bij start seizoen Barendrecht Klassiek
Dinsdag 30 augustus 2016 (47 sec)
BARENDRECHT – Stichting Barendrecht Klassiek organiseert, in samenwerking met de Stuurgroep Toekomst Dorpskerk, op zondag 11 september het eerste concert van het seizoen 2016-2017. Trio Lamy is ontstaan uit liefde voor de kamermuziek en uitdagingen, die het meest compacte strijkerensemble kan bieden. Het trio bestaat uit Robert Cekov (viool), Florin Negreanu (altviool) en Magrita Rondeel (cello).
Zij zullen stukken van Beethoven en Francaix ten gehore brengen. Het belooft een mooi concert te worden door musici, die bijzonder virtuoos zijn en met een grote dramatische intensiteit spelen. Naast hun samenwerking in deze combinatie hebben de musici een grote internationale staat van dienst, zowel solistisch als in diverse (kamer)orkesten en bij festivals.
Concert
Het concert in de Dorpskerk (Dorpsstraat 146, naast de watertoren) begint om 12.00 uur. Het programma heeft geen pauze. Er is vooraf koffie en thee. De toegang is vrij, bijdragen na afloop zijn echter meer dan welkom. De activiteiten van Stichting Barendrecht Klassiek zijn mede mogelijk dankzij bijdragen van sponsoren.
Recent nieuws
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026