Picknick in ‘t Park in de herkansing op vrijdag 23 en zaterdag 24 september
Dinsdag 9 augustus 2016 (55 sec)
BARENDRECHT – Organisator Ohio heeft bekend gemaakt dat ‘hét lekkerste en leukste evenement in Barendrecht’, Picknick in ‘t Park, volgende maand in de herkansing gaat. De eerste editie moest in juni van dit jaar worden afgelast vanwege het slechte weer.
De nieuwe datum is vastgesteld op vrijdag 23 en zaterdag 24 september van 15:00 – 23:00 uur. Het evenement zal plaatsvinden in Park Buitenoord.
Foodtrucks
Deelnemers die met een Foodtruck op dit nieuwe Barendrechtse evenement willen staan kunnen zich inmiddels aanmelden. Om deel te kunnen nemen aan Food Truck Festival ‘Picknick in ‘t Park’ dien je vanzelfsprekend in het bezit te zijn van een Food Truck. Tijdens deze editie hanteren de organisatoren een maximale afmeting van 6 meter lengte. Foodtrucks groter dan 5 meter betalen € 25.00 meer.
“Op het moment dat je ingeschreven bent gaan we kijken of je aan de criteria voldoet, dit betekent niet dat we je gelijk een plek aan kunnen bieden na je inschrijving. Uiteindelijk maken we een keuze op basis van de uitstraling van je Food Truck, soort eten en natuurlijk originaliteit.”
Foto: Foodtrucks in Park Buitenoord tijdens de eerste poging om het evenement te organiseren.
Recent nieuws
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025
-
Explosie en brand bij beautysalon aan de Avenue Carnisse
Dinsdag 22 juli 2025