Pakketbezorger beroofd aan de Avenue Carnisse
Dinsdag 21 juli 2015 (42 sec)
BARENDRECHT – Rond kwart over vier vanmiddag (Dinsdag 21 juli 2015) is een pakketbezorger van UPS door 3 personen beroofd aan de Avenue Carnisse. De politie gaf het volgende signalement van de daders:
Donker getint rond de 20 jaar; één dader had een donkerblauw trainingspak met gele hals en is ongeveer 1.80m lang. Een tweede dader (1.70m) droeg een groen/wit shirt en heeft een tattoo. Het drietal is gevlucht in de richting van de Riederbuurt. Over een buit is vooralsnog niets bekend. Een ambulancemeldingen diezelfde middag aan de Avenue Carnisse is niet gerelateerd aan deze beroving, de bezorger raakte niet gewond.
Heeft u meer informatie over de daders of bijvoorbeeld gezien welke richting ze verder zijn gevlucht, neem dan contact op met de politie via 0900-8844.
1/2 Om ong 16.15 beroving bezorger UPS #avenuecarnisse #Barendrecht door 3 pers. Signalement donker getint, rond 20jr.
— Remy Hartog (@POL_Hartog) July 21, 2015
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026