Natuurbrandje langs het Swifterbantpad bij de Gaatkensplas
Vrijdag 17 juli 2015 (26 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanmiddag (Vrijdag 17 juli 2015) rond tien voor half vier opgeroepen naar het Swifterbantpad. Een klein brandweervoertuig uit Rotterdam kwam voor de melding van een buitenbrand zonder spoed ter plaatse.
Langs het fietspad bij de Gaatkensplas bleek een natuurbrandje te woeden over een afstand van zo’n 30 meter grond. Hoe de brand is ontstaan is onbekend.
Kampvuurtje
Vorige week vrijdagavond moest de brandweer van Barendrecht ook al uitrukken voor een brandmelding aan het Swifterbantpad. Toen bleek het te gaan om enkele jongeren die rond een kampvuurtje zaten.
Fotograaf: Stephan Pronk, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026