Hulpdiensten rukken massaal uit voor zwemmer Kooiwalbos
Woensdag 8 juli 2015 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Hulpdiensten uit Rotterdam en Barendrecht werden vanavond (Woensdag 8 juli 2015) rond vijf over acht met spoed gealarmeerd voor een waterongeval aan het Havenspoorpad. De melding werd tien minuten later bijgesteld naar het Kooiwalbos in Barendrecht.
Rustig aan het zwemmen
Bij aankomst van de eerste hulpdiensten bleek het ‘waterongeval’ mee te vallen. Sterker nog, er was eigenlijk niets aan de hand. Een man was in het meertje aan het zwemmen en werd daarbij overvallen door de massale komst van politie, brandweer, ambulance en zelfs een politiehelikopter boven zijn hoofd.
De man is het water uitgekomen en heeft zich aangekleed. Hij is vervolgens nog half nat in zijn auto vertrokken. Reden om volgende keer niet meer te gaan zwemmen? Absoluut niet, de man gaf aan in de toekomst zeker weer te gaan zwemmen in het meertje.
Overigens bleek de betreffende persoon helemaal niet in problemen maar was gewoon rondje aan het zwemmen. Had ineens een hoop publiek :-)
— BrandweerBarendrecht (@TS45_1) July 8, 2015
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025