3 aanhoudingen: 15-jarige van fiets getrapt bij poging beroving Havenspoorpad
Dinsdag 7 juli 2015 (41 sec)
BARENDRECHT – Vorige week vrijdag (3 juli) werd een 15-jarige jongen op het Havenspoorpad van zijn fiets getrapt. Hij fietste ‘s middags ter hoogte van het Vrijenburgpark toen hij slachtoffer werd van een poging tot beroving. Een man die voorbij reed trof de jongen vervolgens in tranen aan.
Volgens deze behulpzame man, die tevens de politie voor de jongen inschakelde, probeerde 3 mannen de jongen van zijn telefoon te beroven. De drie waren zelf op de fiets en hebben het slachtoffer van de fiets getrapt. Toen het slachtoffer zijn telefoon niet af gaf zou de bril van zijn hoofd zijn gerukt.
De politie kon op basis van signalementen even later 3 verdachten traceren. Het drietal werd direct aangehouden.
Vanmiddag werd slachtoffer van fiets getrapt bij pog beroving Havenspoorpad #Barendrecht. 3 verdachten aangehouden^RG pic.twitter.com/vjAz3gfcid
— Politie Charlois (@POL_Charlois) July 3, 2015
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026