Brandweer rukt groots uit naar Haringwater
Dinsdag 19 februari 2013 (40 sec)
Vanmiddag om half 3 is de brandweer van Barendrecht met gepaste spoed opgeroepen naar Haringwater voor een onderzoek. Een minuut later is deze melding opgeschaald naar gebouwbrand. Hierdoor werden nog een extra tankauto en ladderwagen uit Rotterdam opgeroepen.
Ter plaatse bleek het direct mee te vallen. De bewoner van het huis had melding gemaakt van rook uit een keukenkastje. Omdat de oorzaak van deze rook niet kon worden vastgesteld is er een melding gebouwbrand gemaakt in plaats van alleen onderzoek. De brandweer heeft bij aankomst het huis van binnen en buiten gecontroleerd op vuur. Dit is gebeurd met behulp van warmtecamera’s.
Uiteindelijk bleek het niet om rook te gaan, maar stoom dat uit een keukenkastje kwam. De stoom was afkomstig uit buizen/leidingen die achter de keuken langs lopen. Hierop heeft de brandweer weer snel kunnen inpakken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025