Brandje aan de Piet Heinstraat snel opgemerkt door rookmelder
Zaterdag 21 maart 2015 (46 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer werd gisteravond (Vrijdag 20 maart 2015) om tien voor tien gealarmeerd voor een melding van een gebouwbrand. Gelukkig bleek het brandje snel te zijn ontdekt en is de schade beperkt gebleven.
Elektriciteit
Politie en brandweer waren snel ter plaatse en stelden een onderzoek in om te zien waar de rook vandaan kwam. Terwijl de brandweer naar de oorzaak zocht werden de brandslangen al uitgerold. Na korte tijd zoeken werd de oorzaak gevonden in de garage. Hier bleek iets mis te zijn gegaan met elektra in een kast waardoor een plastic busje door de warmte is gaan smelten. Het brandje is snel geblust waarna het gebouw is geventileerd.
Rookmelder
Dankzij de aanwezige rookmelder werd deze beginnende brand snel ontdekt en is erger voorkomen. De bewoners waren hierdoor geschrokken, maar konden de woning wel op tijd verlaten.
hier wat beeld. Plastic busje door warmte zelfs deels gesmolten pic.twitter.com/m8hRjIkcuC
— BrandweerBarendrecht (@TS45_1) March 20, 2015
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
15 dec: Kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ bij Campus Lagewei
Zondag 3 december 2023
-
14 en 15-jarigen aangehouden, zaten met groot mes in de bus
Zondag 3 december 2023
-
Zaterdag 2 december: Gratis strooizout afhalen op gemeentewerf aan de Londen
Vrijdag 1 december 2023
-
Politie valt met heftruck bedrijfspand binnen op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 1 december 2023
-
95-jarige vrouw overleden bij waterongeval met scootmobiel in Kooiwalbos
Woensdag 29 november 2023