Twee mannen aangehouden na woninginbraak in Barendrecht
Dinsdag 5 februari 2013 (37 sec)
Afgelopen vrijdag 1 februari zijn twee mannen uit Den Haag aangehouden na een achtervolging door Schiedam en Vlaardingen. De twee vielen op voor de politie door hun aggresieve rijstijl. Uiteindelijk is de auto op de A20 in de vangrail terecht gekomen en hebben agenten de mannen gearresteerd.
Eerder op diezelfde vrijdagavond hebben de mannen een inbraak gepleegd in een woning in Barendrecht. Ze hebben hierbij onder andere een laptop en de betreffende auto gestolen. Agenten werden hiervan op de hoogte gesteld tijdens de achtervolging van de auto. Nadat ze waren gearresteerd heeft de politie de gestolen laptop terug gevonden in de auto.
Gisteren heeft de rechter-commissaris besloten dat de twee mannen voorlopig nog vast blijven zitten. De verdachten zijn 19 en 25 jaar en komen beide uit Den Haag.
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026