Hennepkwekerij ontmanteld in woning aan de Catharinapolder
Maandag 19 januari 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De politie heeft vandaag (Maandag 19 januari 2015) een hennepkwekerij ontdekt en laten ontmantelen aan de Catharinapolder. Volgens het team Openbare Orde en Veiligheid Barendrecht stonden er zo’n 150 hennepplanten in de woning.
Ammoniak
Om tien voor zes vanmiddag (Maandag 19 januari 2015) werd de brandweer met spoed opgeroepen naar de betreffende woning. Er was een afwijkende lucht waargenomen waar de brandweer een onderzoek naar heeft ingesteld. Naast de geur van de hennepplanten bleek een omgevallen fles ammoniak de veroorzaker te zijn van de stank. Nadat de brandweer de situatie had veiliggesteld konden de 150 planten de versnipperaar in.
Mogelijke aanhouding
Volgens omwonenden heeft de politie vanochtend (Maandag 19 januari 2015) mogelijk al een persoon aangehouden in de woning in verband met de kwekerij. Deze informatie is echter nog onbevestigd.
Archief: Hennepkwekerijen in Barendrecht
RT @OOVBarendrecht: Vanmiddag (Maandag 19 januari 2015) is een #hennepkwekerij opgerold in de #Catharinapolder. ca 150 planten aangetroffen. pic.twitter.com/tBn4W76LxU
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 19, 2015
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025
-
PostNL wil 4 nieuwe pakket- en briefautomaten plaatsen in Barendrecht, oa op Muziekplein en Middenbaan
Vrijdag 19 september 2025
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025