Aanrijding fietser en auto op de Hamburg
Woensdag 30 januari 2013 (24 sec)
Om 5 over half 4 zijn ambulance en politie opgeroepen voor een aanrijding met letsel op de kruising van de Aalborg met de Hamburg.
Ter plaatse was de ambulance al aanwezig, de ambulancepost is op ongeveer 400 meter van de ongevalslocatie gestationeerd. De politie kwam enige tijd later ook ter plaatse. Het slachtoffer, een jonge vrouw, werd toen al nagekeken in de ambulance. Na de controle kon ze zelfstandig haar weg vervolgen. De politie heeft de schade verder afgehandeld met bestuurder van de auto.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025