Twee fietsendieven aangehouden na diefstal bij station Barendrecht
Woensdag 12 november 2014 (56 sec)
BARENDRECHT – De politie in Barendrecht heeft vanochtend (Woensdag 12 november 2014) dankzij een alerte getuige twee fietsendieven kunnen aanhouden.
Bestelbusje
De getuige zag even voor 09.30 uur in de fietsenstalling van het NS Station in Barendrecht een man een fiets oppakken en in een bestelbusje inladen. De getuige aarzelde geen moment, belde de politie en gaf het kenteken en de rijrichting door. Voor de gearriveerde agenten was het vervolgens een koud kunstje de bestuurder van het busje te vinden en een stopteken te geven. Dit gebeurde op de Molenvliet in Rotterdam. In het busje zaten twee mannen van 18 en 19 jaar uit Rotterdam. Zij werden aangehouden en naar een politiebureau overgebracht. In het busje stonden twee op slot staande fietsen, die in beslag zijn genomen. De politie gaat op zoek naar de rechtmatige eigenaars.
112
De politie is blij met de doortastende getuige die niet aarzelde om 112 te bellen. Immers, het alarmnummer 112 is er voor spoedeisende hulp. Dus wanneer iemands leven in direct gevaar is, als iemand bijvoorbeeld zwaar gewond is en dringend medische hulp nodig heeft. Maar óók wanneer u getuige bent van een misdrijf. Bijvoorbeeld geweld, een inbraak of diefstal.
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026