Aanrijding scooter en fiets op de Henry Dunantlaan
Vrijdag 11 januari 2013 (46 sec)
De politie heeft om kwart over 3 vanmiddag (Vrijdag 11 januari 2013) melding gemaakt van een aanrijding met letsel op de Berlagedreef. Op hetzelfde moment is ook een ambulance zonder spoed opgeroepen naar de locatie.
Ter plaatse bleken een scooter en fietser met elkaar in botsing te zijn gekomen. De vrouwelijke bestuurder van de fiets is hierbij gewond geraakt. Onbekend is hoe de twee met elkaar in botsing zijn gekomen. Het slachtoffer is ter plaatse geholpen door het ambulancepersoneel. Ondertussen was ook een andere ambulance opgeroepen om de vrouw te kunnen vervoeren.
De Henry Dunantlaan is korte tijd afgesloten geweest in de richting naar de Eerste Barendrechtseweg. Dit was nodig omdat de ambulance op de weg moest blijven staan. Vele hulpdiensten zijn ter plaatse geweest (4 ambulances en 4 politieauto’s). Zo snel als dat de hulpdiensten er waren zijn ze ook weer vertrokken van de plaats van het ongeval. Op een parkeerplaats op het naastgelegen bedrijventerrein is het ongeval verder afgehandeld.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026