Brand door sfeerhaard aan de Ratelaar
Zaterdag 22 december 2012 (34 sec)
Gisteravond om kwart over 11 is de brandweer van Barendrecht en Rotterdam uitgerukt naar een woning aan de Ratelaar. Het zou gaan om een gebouwbrand, hierdoor zijn twee tankauto’s uit Barendrecht en één ladderwagen uit Rotterdam opgeroepen.
In eerste instantie maakte de brandweer melding van een schoorsteenbrand, eenmaal ter plaatse bleek het te gaan om een sfeerhaard die een kleine brand had veroorzaakt. Bij aankomst van de brandweer was het vuur al uitgemaakt door de bewoners zelfs. De brandweer heeft de woning nog gecontroleerd en geventileerd.
De brand is ontstaan in een bio-ethanol sfeerhaard, tijdens het bijvullen hiervan ontstond er een steekvlam. Twee bewoners zijn ter controle afgevoerd naar het ziekenhuis, mogelijk hebben ze rook geïnhaleerd.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026