Inbraak bij Oranjespeeltuin en tennisvereniging Barendrecht
Maandag 21 juli 2014 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] In de avond van zondag 13 juli op maandag 14 juli (vorige week) is er ingebroken bij Speeltuinvereniging De Oranjetuin en tennisvereniging Barendrecht. Beide gelegen aan de Graaf Adolfstraat in Barendrecht.
Schade
De Oranjetuin: “Slecht nieuws helaas uit de speeltuin. In de nacht van zondag op maandag is ingebroken met de nodige schade tot gevolg. Naast de braak schade zijn er € 15,– wisselgeld en onze AED verdwenen. Dezelfde nacht is er ook ingebroken bij onze buren, de tennisvereniging, met helaas nog meer schade“.
Voor de inbraak bij de Oranje speeltuin is een raam geforceerd en is binnen in het gebouw een kastdeur geforceerd. Naast de gestolen €15 wisselgeld kost een complete AED set al snel duizend tot tweeduizend euro.
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026