Lampionnenoptocht zorgt voor loze brandmeldingen
Vrijdag 21 december 2012 (43 sec)
De brandweer is vanavond (Vrijdag 21 december 2012) tot twee keer toe opgeroepen voor een buitenbrand. De eerste melding kwam om 5 over half 8 en zou gaan om een brand aan de Binnelandse Baan. Het bleek hier echter te gaan om een vuurkorf die onderdeel was van de kerstoptocht.
Nog geen 10 minuten nadat de brandweer vertrokken was kwam de volgende melding. Deze melding kwam om 5 voor 8 binnen en zou gaan om opnieuw een buitenbrand aan de Rietgors. Deze straat lag ook op de route van de optocht en ook hier ging het om een vuurkorf.
In beide gevallen is er gebeld door mensen die het vuur vanuit hun woning hebben waargenomen. De brandweer is bij beide ‘brandjes’ ter plaatse geweest, maar heeft niets meer gedaan dan geconstateerd dat er geen gevaar was. Bij iedere vuurkorf langs de route stond ten minste 1 persoon met een emmer water en zand.
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026