Lampionnenoptocht zorgt voor loze brandmeldingen
Vrijdag 21 december 2012 (43 sec)
De brandweer is vanavond (Vrijdag 21 december 2012) tot twee keer toe opgeroepen voor een buitenbrand. De eerste melding kwam om 5 over half 8 en zou gaan om een brand aan de Binnelandse Baan. Het bleek hier echter te gaan om een vuurkorf die onderdeel was van de kerstoptocht.
Nog geen 10 minuten nadat de brandweer vertrokken was kwam de volgende melding. Deze melding kwam om 5 voor 8 binnen en zou gaan om opnieuw een buitenbrand aan de Rietgors. Deze straat lag ook op de route van de optocht en ook hier ging het om een vuurkorf.
In beide gevallen is er gebeld door mensen die het vuur vanuit hun woning hebben waargenomen. De brandweer is bij beide ‘brandjes’ ter plaatse geweest, maar heeft niets meer gedaan dan geconstateerd dat er geen gevaar was. Bij iedere vuurkorf langs de route stond ten minste 1 persoon met een emmer water en zand.
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025