Acht auto-inbraken in de Oranjewijk en woninginbraak Beatrixstraat
Maandag 30 juni 2014 (1 min, 21 sec)
BARENDRECHT – In onderstaand overzicht staan de politieberichten van 23 tot 30 juni 2014 uit Barendrecht. Heeft u iets verdachts gezien of gehoord, neem dan contact op met de politie via telefoonnummer 0900-8844.
Acht auto-inbraken in Oranjewijk
In de nacht van 23 op 24 juni is er in acht voertuigen ingebroken in de Oranjewijk in Barendrecht. Het betrof verschillende merken van voertuigen waarbij een ruit werd vernield. Uit de voertuigen zijn airbags, navigatiesystemen, kentekenbewijzen en persoonlijke goederen weggenomen.
Woninginbraak Beatrixstraat
In de nacht van 26 juni op 27 juni is er ingebroken in een woning aan de Beatrixstraat in Barendrecht. Er is aan de achterzijde een bovenlicht opengebroken waarna de sleutels van het aanrecht zijn gehengeld en zo de achterdeur geopend kon worden. Uit de woonkamer zijn verschillende spullen meegenomen.
Auto gestolen Binnenlandse Baan
In de nacht van 26 op 27 juni is er een grijze personenauto gestolen vanaf de Binnenlandse Baan in Barendrecht.
Bromfietscontrole
Op dinsdag 24 juni heeft de politie een bromfietscontrole gehouden bij de Heinenoordtunnel in Barendrecht. De scooters / bromfietsen werden op de rollerbank getest op snelheid en er werd gecontroleerd op het bezit van een rijbewijs en verzekering. 22 van de 80 gecontroleerde voertuigen konden harder rijden dan was toegestaan. Van drie scooters werd het kentekenbewijs ingevorderd. Drie personen kregen een bekeuring omdat ze geen rijbewijs hadden. Er werd één bekeuring uitgeschreven omdat het voertuig niet was verzekerd.
Alcoholcontrole
Op vrijdag 27 juni is er een alcoholcontrole gehouden in de gemeente Barendrecht. Op vier locaties werden de bestuurder met een zogenaamde SNIFFER gecontroleerd op alcoholgebruik. Bij een positieve uitslag moest een nader blaastest gedaan worden. In totaal werden in de avonduren ongeveer 1700 bestuurders gecontroleerd. Drie bestuurders werden bekeurd voor een te hoge alcoholpromillage.
Recent nieuws
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025