Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025 (41 sec)
BARENDRECHT – Vanmiddag (Maandag 7 juli 2025) om half vier heeft er een ongeval plaatsgevonden op de Sweelincklaan in Barendrecht. Op de rondweg tussen de Voordijk en de Bachlaan kwamen een auto en taxibusje met elkaar in botsing. Het taxibusje botste daarbij hard tegen een boom langs de weg en het geluidsscherm. Het busje raakte zwaar beschadigd en de klap was zo hard dat de boom scheef kwam te staan. De personenauto stond tegen de zijkant van het busje.
Politie en ambulance kwamen ter plaatse. In het taxibusje zouden 2 kinderen hebben gezeten. Inzittenden zijn gecontroleerd in 2 ambulances die ter plaatse zijn gekomen. Voor zover bekend viel het letsel bij hen mee, de kinderen zouden na een controle zijn opgehaald.
De Sweelincklaan is vanwege de afhandeling van het ongeval enige tijd afgesloten geweest in beide richtingen. Een bergingsbedrijf heeft het taxibusje moeten wegtakelen.
Recent nieuws
-
Vrouw mishandeld, man aangehouden aan het Riederveld
Donderdag 20 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025