Verdachte aangehouden voor poging tot woninginbraak aan het Willem-Alexanderplantsoen
Maandag 10 februari 2025 (46 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een verdachte aangehouden voor een poging tot woninginbraak aan het Willem-Alexanderplantsoen in Barendrecht. De politie kreeg die nacht een melding van een mogelijke inbraak: “Via camerabeelden zouden personen zichtbaar zijn rondom een woning, dit zouden zeker niet de eigenaren zijn! De personen leken in te breken.”
De politie kwam ter plaatse en trof in de straat een persoon aan met een signalement dat overeenkwam met de persoon op de camerabeelden. De politie meldt dat er in de straat ook inbrekerswerktuig werd aangetroffen.
De man is aangehouden voor een poging woninginbraak. Hij gaf bij zijn aanhouding een valse identiteit op. Politie Barendrecht: “Het opgeven van de valse gegevens bleek niet voor niks; deze persoon werd al door ons gezocht en zit voorlopig dan ook binnen!”
Op zaterdag 8 februari 2025 is er melding gemaakt van een poging tot woninginbraak in postcodegebied 2991 #Barendrecht.
— Barendrecht Inbraak (@Bdrecht_Inbraak) February 10, 2025
Recent nieuws
-
Middenbaan krijgt weer een 24/7 toegankelijke geldautomaat aan het Achterom
Donderdag 28 augustus 2025
-
Za 30 aug: Zomerfeest voor alle kinderen bij De Kleine Duiker
Dinsdag 26 augustus 2025
-
Aanhouding na mishandeling in parkeergarage Carnisse Veste: Slachtoffer in gezicht geslagen
Zondag 24 augustus 2025
-
Programma Picknick in ‘t Park Barendrecht 2025
Zaterdag 23 augustus 2025
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025