Politie zoekt 3 jongens met gezichtsbedekking in Oranjewijk, politiehelikopter zoekt mee
Zaterdag 4 mei 2024 (42 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gistermiddag (Vrijdag 3 mei 2024) rond 16:45 gezocht naar een drietal jongens in de Oranjewijk. Een directe aanleiding voor de zoekactie gaf de politie niet in het opsporingsbericht, maar er werd wel aangegeven dat ze mogelijk een scooter bij zich zouden hebben zonder kentekenplaat.
“Wij zijn op zoek naar 3 jongens van ongeveer 16 jaar oud in de omgeving van het NS Station Barendrecht. De jongens zouden donker gekleed zijn en gezichtsbedekking dragen.“, aldus de politie.
Het drietal werd gezocht in de omgeving van het NS station van Barendrecht en zou richting Heerjansdam zijn gegaan. De politiehelikopter sloot even voor 17:00 uur ook aan bij de zoekactie en cirkelde een kwartier lang rond boven de Oranjewijk. De jongens werden niet meer gevonden.
‘s Avonds rond 22:00 uur sloot de politie het opsporingsbericht af en gaf aan het incident nog in onderzoek te hebben.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026