Politie onderzoekt brandstichting bij auto aan de Gebroken Meeldijk
Vrijdag 17 maart 2023 (49 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vannacht (Vrijdag 17 maart 2023) even na middernacht met spoed opgeroepen voor een melding van een voertuigbrand aan de Gebroken Meeldijk. Op een parkeerplaats/laadpaal plaats ter hoogte van de Binnenlandse Baan/Meije stond een personenauto in brand.
Om 00:25 uur was het vuur geblust. Politie en brandweer hebben de brand onderzocht. De politie houd rekening met brandstichting doet hiernaar onderzoek: “We hebben al diverse mensen uit de omgeving gesproken met de vraag ze iets gezien hebben. Ook kijken we of er camerabeelden zijn.“, aldus de politie. Er zijn nog geen aanhouding(en) verricht.
De laadpaal waar de elektrische auto bij stond alsook de auto ernaast zijn beschadigd geraakt bij de brand.
Foto via: Brandweer Barendrecht
Vannacht om 00:10 uur is de brandweer met spoed uitgerukt voor een autobrand aan de #GebrokenMeeldijk. Hier is een auto bij een elektrische laadpaal in brand gevlogen. Rond 00:25 was het vuur geblust. De laadpaal zou momenteel onbruikbaar zijn. (Foto via: Brandweer Barendrecht) pic.twitter.com/uGwuEq3433
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 17, 2023
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026