Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023 (44 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vannacht (Maandag 16 januari 2023) rond 02:10 uur met spoed gealarmeerd voor een melding van een autobrand aan de Schubertdreef in Barendrecht. Op parkeerplaatsen ter hoogte van de doorsteek naar de Mahlerstraat stonden (in ieder geval) twee auto’s in brand. In de omgeving waren diverse knallen te horen van (oa) ontploffende autobanden.
Om 02:25 uur kon de brandweer het sein ‘brand meester’ geven. De beschadigde voertuigen zijn vanochtend (Maandag 16 januari 2023) weggehaald van de parkeerplaatsen. Een schoonmaakbedrijf heeft vanochtend (Maandag 16 januari 2023) de straat schoongemaakt. Op de parkeervakken zijn nog wel zwartgeblakerde stenen te zien.
De politie heeft vanmiddag (Maandag 16 januari 2023) een buurtonderzoek uitgevoerd in de omgeving van de brand.
Eventuele updates volgen. Een woordvoerder van de politie was vanmiddag (Maandag 16 januari 2023) niet direct bereikbaar.
Artikelfoto: Afzetting van de twee parkeerplekken waar de auto’s in brand stonden. Links onderin: Rookwolk trekt vannacht (Maandag 16 januari 2023) op vanaf de plek van de autobrand.
Recent nieuws
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025