Onderzoek naar handel in verdovende middelen en witwassen: Bedrijfspanden in Barendrecht doorzocht
Woensdag 12 oktober 2022 (34 sec)
BARENDRECHT – Vorige week dinsdag (4 oktober 2022) heeft het Regionaal Financieel Team (RFT) twee verdachten aangehouden. Het tweetal, een 38-jarige man en een 30-jarige vrouw die beiden woonachtig zijn te Rotterdam, wordt ervan verdacht betrokken te zijn bij de handel in verdovende middelen en witwassen.
Op vrijdag 7 oktober zijn de verdachten voorgeleid aan de rechter-commissaris. De mannelijke verdachte is op vrijdag (7 okt) voor 14 dagen in bewaring gegaan. De bewaring van de vrouw is geschorst.
Panden
De woningen van de verdachten zijn op dezelfde dag van de verdachten doorzocht alsmede recreatiewoningen te Oostvoorne en bedrijfspanden te Barendrecht. Daarbij is beslag gelegd op fysieke en digitale administratie.
Het onderzoek staat onder leiding van het Openbaar Ministerie te Rotterdam.
Recent nieuws
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025
-
16-jarige Ritel overvaller veroordeeld tot 180 dagen jeugddetentie
Donderdag 6 november 2025
-
15 nov: Sinterklaasintocht in centrum Barendrecht
Donderdag 6 november 2025
-
Nieuwe rolbanden in winkelcentrum Carnisse Veste gehesen, Lidl supermarkt krijgt vorm
Woensdag 5 november 2025
-
Heinenoordtunnel A29 afgesloten na ongeval tussen tankwagen en auto’s
Woensdag 5 november 2025