Aanrijding snorfiets en auto op de Strausslaan
Vrijdag 16 mei 2014 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Politie en ambulance zijn vanmiddag (Vrijdag 16 mei 2014) om tien over half vier gealarmeerd voor een aanrijding op de Middeldijk.
Op de kruising van de Strausslaan met de Middeldijk waren een snorfiets en auto met elkaar in botsing gekomen. De snorfietser reed op het fietspad naast de Middeldijk en de automobiliste wilde vanaf de Middeldijk de wijk in via de Strausslaan.
De persoon op de snorfiets is door het aanwezige ambulancepersoneel gecontroleerd op letsel, maar hoefde niet naar het ziekenhuis te worden vervoer. De bestuurster van de auto was erg geschrokken van het ongeval, maar mankeerde verder niets. De schade aan de voertuigen is beperkt gebleven.
Een groepje meisjes fietste op het moment van het ongeval in de buurt maar zijn na aankomst van de hulpdiensten doorgereden. De politie heeft ze snel ingehaald om getuigenverklaringen op te kunnen nemen.
De betreffende kruising staat bij omwonenden al langer bekend als onveilig.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025