Hoogbejaarde bewoonster Oude Haven in eigen woning bestolen na babbeltruc
Vrijdag 5 augustus 2022 (40 sec)
BARENDRECHT – De politie maakte gistermiddag (Donderdag 4 augustus 2022) rond kwart over drie melding van een overval aan de Oude Haven in Barendrecht. De politie meldt vandaag (Vrijdag 5 augustus 2022) dat het geen overval betrof, maar een babbeltruc met diefstal bij een hoogbejaarde bewoonster aan de Oude Haven in de Oude Dorpskern van Barendrecht.
“Er werd bij een hoog bejaarde bewoonster aangebeld en gezegd dat er een gaslek zou zijn en dat er in haar woning gekeken moest worden.“, aldus de politie. De ‘monteur’ werd vervolgens door de bewoner binnengelaten, maar toen deze persoon weer vertrokken was bleken er diverse spullen uit de woning te zijn gestolen.
De politie heeft geen signalement gedeeld van de dader. Wie iets verdachts heeft gezien met betrekking tot deze diefstal wordt door de politie wel verzocht om contact op te nemen via 0900-8844.
Recent nieuws
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Portlandse Baan krijgt FocusFlitser en FlexFlitser komt ook langs 2e Barendrechtseweg en Ziedewijdsebaan
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026