Vrachtwagen lekt diesel aan de Koopliedenweg
Maandag 12 mei 2014 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De vrijwilligers van de brandweer van Barendrecht werden vanochtend (Maandag 12 mei 2014) om tien voor half acht met spoed gealarmeerd voor een melding aan de Koopliedenweg.
Hier stond een Spaanse vrachtwagen midden op de weg stil met een lekkende dieseltank. De chauffeur heeft de tank vermoedelijk kapot gereden doordat hij een hoek van de stoep raakte. De politie heeft de weg afgesloten voor het verkeer terwijl de brandweer een tijdelijke oplossing regelde. Ze hebben gezorgd dat de lekkende brandstof uit de tank werd opgevangen.
Op een later moment is de truck losgekoppeld van de aanhanger zodat het lek kon worden verholpen. Een gespecialiseerd bedrijf heeft vervolgens het wegdek kunnen reinigen.
De Koopliedenweg is ter hoogte van de Gebroken Meeldijk tijdens de afhandeling van het incident afgesloten geweest voor het verkeer.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026