Auto te water aan de Portlandsebaan
Zondag 2 december 2012 (48 sec)
Vanochtend om 11 uur heeft de politie melding gemaakt van een auto te water aan de Portlandsebaan. Ter plaatse bleek er inderdaad een auto in het water te liggen, maar de inzittende had het voertuig al zelfstandig verlaten. Hij is via het raampje aan de bestuurderskant op het dak van de auto geklommen en is vervolgens op de kant gesprongen.
De jonge bestuurder is mogelijk verrast door de plotselinge hagelbui en heeft hierdoor de macht over het stuur verloren. Toen hij van de weg af schoot heeft hij een klein boompje geraakt, deze is ook in de sloot terecht gekomen.
Een ambulance is kort ter plaatse geweest om de jongen te onderzoeken, maar deze heeft er geen letsel aan overgehouden. Een half uur later is de berger ter plaatse gekomen die de auto op het droge heeft getrokken en heeft afgevoerd.
De Portlandsebaan is in de richting van Barendrecht naar Rhoon de gehele tijd dicht geweest. Auto’s werden door de politie omgeleid.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025