Weer ingebroken bij juwelier op de Middenbaan
Vrijdag 26 november 2021 (46 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht is er opnieuw ingebroken bij Van Leeuwen Juwelen op de Middenbaan in Barendrecht. De politie is vannacht (Vrijdag 26 november 2021) ter plaatse geweest, maar heeft geen verdachten kunnen aanhouden. De juwelier werd een kleine maand geleden ook al slachtoffer van een inbraak.
De inbrekers lijken op een soortgelijke wijze als vorige maand te werk te zijn gegaan: Het rolluik voor de winkel is open gewrikt, waarna de voordeur is opgebroken. De politie kan nog niet aangeven of/wat er is gestolen, in de winkel zelf is wel te zien dat diverse glazen vitrines zijn opengebroken.
Onderzoek
De politie zal later vandaag (Vrijdag 26 november 2021) aangifte opnemen van de inbraak en een nader (sporen)onderzoek instellen. Hierbij worden ook camerabeelden uit de omgeving veiliggesteld. Winkeliers in de directe omgeving gaan er vanuit dat het dezelfde bende is als van de vorige inbraak. Toen werd er bij meerdere panden in één nacht ingebroken.
Foto: Ingezonden
Recent nieuws
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026
-
51 appartementen Lavendelhof worden gesloopt: Meer betaalbare woningen terugbouwen
Donderdag 12 maart 2026