11-jarige jongen van fiets geduwd en met mes bedreigd op fietspad Cellolaan
Donderdag 11 november 2021 (34 sec)
BARENDRECHT – Gisteren (Woensdag 10 november 2021) heeft op het Corellipad een poging tot straatroof plaatsgevonden. Een 11-jarige jongen fietste hier over het bruggetje richting het fietspad aan de Ouvertureweg / Cellolaan toen twee scooters hem tegemoet kwamen rijden met daarop in totaal 3 personen.
De 11-jarige jongen is hier van zijn fiets geduwd en met een mes bedreigd. De daders eisten de telefoon van de jongen. Nadat hij aangaf geen telefoon bij zich te hebben, is het drietal er op de scooters vandoor gegaan. De politie heeft nog geen aanhoudingen verricht. Een signalement van de daders is niet bekendgemaakt.
De poging tot straatroof vond plaats ter hoogte van het bruggetje over de sloot vanaf de Concertweg naar de Ouvertureweg/Cellolaan.
Recent nieuws
-
15 nov: Sinterklaasintocht in centrum Barendrecht
Donderdag 6 november 2025
-
Nieuwe rolbanden in winkelcentrum Carnisse Veste gehesen, Lidl supermarkt krijgt vorm
Woensdag 5 november 2025
-
Heinenoordtunnel A29 afgesloten na ongeval tussen tankwagen en auto’s
Woensdag 5 november 2025
-
Verlaagde waterdruk in Barendrecht door storing bij drinkwaterproductiebedrijf
Woensdag 5 november 2025
-
11-Jarige Amin Imsirovic nieuwe Barendrechtse kinderburgemeester
Dinsdag 4 november 2025