Hennepkwekerij ontmanteld in begeleid wonen appartement aan de Donge
Woensdag 6 januari 2021 (54 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gisteravond (Dinsdag 5 januari 2021) een hennepkwekerij ontmanteld in een woning aan de Donge in Barendrecht. Het gaat om een appartement binnen een begeleid wonen complex voor mensen met een lichte verstandelijke beperking.
Een gespecialiseerd bedrijf heeft de kwekerij gisteravond (Dinsdag 5 januari 2021) ontmanteld. Hennepplanten en de apparatuur voor de kwekerij zijn meegenomen of op locatie vernietigd.
Een buurtbewoner heeft gezien dat een bewoner van het complex is meegenomen door de politie. In verband met het nog lopende onderzoek kon de politiewoordvoerder vanmiddag (Woensdag 6 januari 2021) nog niet bevestigen of deze vrouw ook is aangehouden. Het is daardoor eveneens nog onbekend hoe de politie de hennepkwekerij op het spoor is gekomen.
Update 7 jan: In de slaapkamer van de woning zijn 84 hennepplanten aangetroffen nadat de politie een tip ontving over een mogelijke hennepkwekerij in de woning. De 37-jarige bewoonster is op heterdaad aangehouden.
Update hennepkwekerij #Donge #Barendrecht: In de slaapkamer van de woning zijn 84 planten aangetroffen nadat de politie een tip ontving. De 37-jarige bewoonster is op heterdaad aangehouden. – https://t.co/UhJgTWW50H pic.twitter.com/IAwA47sDa1
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 7, 2021
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026