Vrouw met samoerai zwaard overmeesterd door politie
Vrijdag 21 maart 2014 (40 sec)
BARENDRECHT – [Foto + Update] Rond half vijf vanmiddag (Vrijdag 21 maart 2014) heeft de politie een persoon overmeesterd welke dreigend met een samoerai zwaard rondliep. Het incident vond plaats bij het Heegermeer.
Twee hondengeleiders hebben de vrouw met psychische problemen overmeesterd en aangehouden. Het betrof een patiënte van de GGZ (Geestelijke gezondheidszorg). De politie moest de vrouw met zogenaamde lexaan schilden benaderen. Deze schilden houden de agenten voor hun lichaam aan hun arm om zichzelf te beschermen. Bij de overmeestering raakte niemand gewond.
Of alleen de psychische problemen aanleiding waren voor de bedreiging is niet bekend.
Update 19:05: Bedreiging GGZ personeel
De vrouw had personeel van de GGZ geconfronteerd met het zwaard en zichzelf opgesloten in de badkamer. Het incident vond plaats aan het Heegermeer in Carnisselande (Barendrecht). Hoe de vrouw aan het zwaard is gekomen is niet bekend.
Fotograaf: @PolitieHondRdam, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025