Politie onderzoekt mogelijke brandstichting aan de Noldijk
Maandag 7 september 2020
(44 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – In de nacht van zaterdag op zondag (6 september) werd de brandweer gealarmeerd voor een melding aan de Noldijk in Barendrecht. Hier werd omstreeks 02:50 uur ‘s nachts melding gemaakt van een autobrand ter hoogte van een straatje onderaan de dijk nabij de Ziedewijdsedijk. Ook de politie kwam ter plaatse.
De politie onderzoekt de brand, het gaat vermoedelijk om brandstichting. “Uit de eerste bevindingen blijkt dat we daar rekening mee moeten houden en dat van een technisch defect o.i.d. geen sprake lijkt“, aldus een woordvoerder van de politie. De politie is eveneens nog aan het uitzoeken of er (bruikbare) beelden zijn van de brand(stichter).
Tips over de brandstichting kunt u doorgeven aan de politie via 0900-8844.
Foto via: Brandweer Barendrecht
Autobrand vannacht (Maandag 7 september 2020) om 02:50 uur: RT @brwbarendrecht: Vannacht (Maandag 7 september 2020) heeft post #Heerjansdam een autobrand geblust aan de #Noldijk pic.twitter.com/NgQPZfTEg8
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 6, 2020
Recent nieuws
-
Gemeente past kabelgoot over Ziedewijdsedijk aan nadat drie fietsers ten val komen
Zondag 28 februari 2021
-
Auto te water en gezonken langs de Middeldijk
Zondag 28 februari 2021
-
Vaccinatielocatie Bongerd gereed, GGD zoekt prikkers voor in Barendrecht
Zaterdag 27 februari 2021
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021