Brandweer met spoed gealarmeerd voor… vuurkorf aan de Kempenaar
Maandag 24 februari 2014 (49 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanavond (Maandag 24 februari 2014) rond kwart over zes gealarmeerd voor een melding van een gebouwbrand. Twee brandweerauto’s uit Barendrecht en een ladderauto uit Rotterdam werden met spoed opgeroepen.
Eenmaal ter plaatse werd de situatie snel duidelijk: geen woningbrand, wel veel rook. Een buurtbewoner had rook uit een achtertuin zien komen en melding gemaakt van een brand. De rook was echter afkomstig van een vuurkorf die in de achtertuin van een woning aan de Kempenaar stond. De bewoner van het betreffende adres kwam zelf al direct naar buiten om aan de brandweerlieden te laten weten wat er aan de hand was.
De brandweer heeft vriendelijke doch dringend verzocht om de vuurkorf te doven in verband met mogelijke vervolgmeldingen. Twee brandweervoertuigen uit Barendrecht en de politie konden vrijwel direct weer vertrekken, de ladderauto uit Rotterdam is niet ter plaatse geweest.
Dat het daadwerkelijke incident achteraf gezien mee valt kwam enkele dagen geleden ook al voor: Massale uitruk hulpdiensten voor melding ‘kind te water’ Sweelincklaan
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025