Man gewond bij blussen van scooter aan het Harderwater
Zondag 21 juli 2019 (1 min, 8 sec)
BARENDRECHT – [Video] Rond half drie vanmiddag (Zondag 21 juli 2019) is een scooter in vlammen opgegaan aan het Harderwater. De brandweer werd ter plaatse gevraagd, maar bij aankomst was het vuur al uit. Bewoners zijn met een tuinslang zelf het vuur gaan blussen.
Eén betrokkene raakte gewond aan zijn hand en had last van de rookinhalatie. Een ambulance is hiervoor na aankomst van de brandweer alsnog met spoed ter plaatse gevraagd.
Uitgebrand
De scooter stond op de oprit van een woning, tussen twee auto’s, toen deze in brand vloog. Dit gebeurde naar verluidt tijdens het klussen aan de scooter. Het brandende voertuig is vervolgens tussen de auto’s vandaan de weg op getrokken. De scooter is hier volledig uitgebrand. In de directe omgeving waren ontploffinkjes te horen waarna een zwarte rookpluim door de wijk trok.
De brandweer heeft de scooter nageblust en het wegdek gereinigd. De gemeente zal morgen (Maandag 22 juli 2019) de rest van het wegdek schoonmaken.
Scooter in de fik #Harderwater #Barendrecht pic.twitter.com/fWXLZKMOlI
— Peter 2040 (@Peter2040) July 21, 2019
Ingezonden video door Monique: Scooterbrand aan het #Harderwater #Barendrecht (https://t.co/6JHcbmmZsZ) pic.twitter.com/hEBkljLeKt
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 21, 2019
Live: Scooter volledig uitgebrand aan het Harderwater, man gewond geraakt aan zijn hand tijdens het blussen. Een ambulance komt met spoed ter plaatse ivm mogelijke brandwond aan hand van een man. Een and… https://t.co/zrtNLz1aFD
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 21, 2019
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025