Beschonken automobilist (23) aangehouden na aanrijding aan de Koperslagerij
Dinsdag 29 januari 2019 (44 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft afgelopen nacht een 23-jarige man uit Barendrecht aangehouden voor het rijden onder invloed. De man reed bij de Koperslagerij toen hij in aanrijding kwam met een ander voertuig.
Een getuige laat aan BarendrechtNU weten dat de man in eerste instantie door reed na het ongeval. Toen de dader door de eigenaar van het beschadigde voertuig werd aangesproken, reageerde de brokkenpiloot psychotisch. De politie stelde later bij een blaastest vast dat het alcoholpromillage in zijn bloed te hoog was. De man ontkende in eerste instantie dat hij had gereden, zo laat een woordvoerder van de politie weten.
De getuige laat weten dat tussen de aanrijding en het moment van de aanhouding er meer is gebeurd in de wijk: “Hij heeft meerdere keren (zonder verlichting) als een debiel rondjes door de straat gereden en daarna zijn motor opgeblazen.” De auto moest door een berger worden opgehaald.
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026