Veel schade bij aanrijding tegen boom en tussen personenauto’s op de Henry Dunantlaan
Zaterdag 19 januari 2019 (59 sec)
BARENDRECHT – Op de Henry Dunantlaan heeft vanmiddag (Zaterdag 19 januari 2019) om tien voor twee een aanrijding tussen twee personenauto’s plaatsgevonden. Eén van de voertuigen is daarbij tegen een boom gebotst (onduidelijk of dit voor of na de aanrijding gebeurde). Een derde automobiliste raakte ook betrokken bij het ongeval toen ze werd aangetikt na de eerdere botsing.
Een ambulance werd met spoed gealarmeerd. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd op letsel. In ieder geval één man is behandeld aan verwondingen aan zijn hand en een vrouw had last van haar hoofd. Niemand raakte ernstig gewond. De voertuigen daarentegen liepen veel schade op.
Botsing
De voertuigen kwamen met elkaar in botsing op het stuk Henry Dunantlaan tussen de rotonde van bedrijventerrein Bijdorp en de Efteling rotonde (Boerhaavelaan). Vanwege de afhandeling van het incident is de weg in beide richtingen afgesloten. De politie is ter plaatse gekomen om de betrokkenen te helpen bij het invullen van de schadeformulieren.
Een bergingsvoertuig heeft de schadevoertuigen afgevoerd. Om 15:25 uur is de weg weer vrijgegeven.
Live: Henry Dunantlaan afgesloten ivm aanrijding, meerdere (licht)gewonden. Ambulance ter plaatse. Verkeersregelaars sluiten de weg af, politie nog niet ter plaatse. https://t.co/UFVLxXdmCQ
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 19, 2019
Recent nieuws
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025