419 hennepplanten in woning aan het Scharwater
Dinsdag 7 januari 2014 (20 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Dinsdag 7 januari 2014) liet het team Openbare Orde en Veiligheid (OO&V) via Twitter weten een hennepkwekerij te hebben opgerold in Barendrecht, de eerste van het nieuwe jaar.
In een woning aan het Scharwater werden 419 hennepplanten aangetroffen. Het team OO&V heeft samen met de politie en een gespecialiseerd bedrijf de hennepkwekerij ontmanteld.
Bekijk hier de eerdere nieuwsberichten over opgerolde hennepkwekerijen in Barendrecht.
Fotograaf: Team OO&V / C vd Merbel, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026