Automobilist rijdt auto stuk op betonblok, olielek op parkeerdek station Barendrecht
Monday 6 August 2018 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een gespecialiseerd bedrijf moest afgelopen weekend een olielekkage opruimen op het parkeerdek van station Barendrecht. Het lek ontstond nadat iemand met zijn auto op/over een betonblok was gereden.
Zowel de auto als het betonblok raakte hierbij flink beschadigd. Bij de botsing is de carterpan van de auto stuk gereden waardoor de olie over het parkeerdek lekte.
Lekkage
Toezichthouders van de gemeente troffen de lekkage zaterdagmiddag aan, maar de bestuurder van de auto was toen niet meer aanwezig. Het voertuig is door een berger afgevoerd.
Een gespecialiseerd bedrijf heeft de olielekkage opgeruimd.
Foto’s: Automobilist rijdt auto stuk op betonblok, olielek op parkeerdek station Barendrecht – https://t.co/B3bOAuKPdo #Station #Barendrecht pic.twitter.com/VLe832cUpu
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 6, 2018
Recent nieuws
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Tuesday 20 October 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Monday 19 October 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Thursday 1 October 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Tuesday 29 September 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Friday 25 September 2026