Automobilist rijdt auto stuk op betonblok, olielek op parkeerdek station Barendrecht
Maandag 6 augustus 2018 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een gespecialiseerd bedrijf moest afgelopen weekend een olielekkage opruimen op het parkeerdek van station Barendrecht. Het lek ontstond nadat iemand met zijn auto op/over een betonblok was gereden.
Zowel de auto als het betonblok raakte hierbij flink beschadigd. Bij de botsing is de carterpan van de auto stuk gereden waardoor de olie over het parkeerdek lekte.
Lekkage
Toezichthouders van de gemeente troffen de lekkage zaterdagmiddag aan, maar de bestuurder van de auto was toen niet meer aanwezig. Het voertuig is door een berger afgevoerd.
Een gespecialiseerd bedrijf heeft de olielekkage opgeruimd.
Foto’s: Automobilist rijdt auto stuk op betonblok, olielek op parkeerdek station Barendrecht – https://t.co/B3bOAuKPdo #Station #Barendrecht pic.twitter.com/VLe832cUpu
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 6, 2018
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025