Brandweer met spoed naar woning aan de Mahlerstraat: Geluk bij een ongeluk
Vrijdag 27 juli 2018 (1 min, 10 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is gisteravond (Donderdag 26 juli 2018) om negen uur met spoed gealarmeerd voor een melding aan de Mahlerstraat: In een woning ging de brand/koolmonoxide melder af.
Buren hoorden het apparaat piepen en namen poolshoogte. De bewoners van de betreffende woning bleken op dat moment niet thuis te zijn. Toen de buren door het raam keken en zagen dat een knop van het gasfornuis nog opengedraaid stond, werd direct de brandweer gebeld, zo vertelde de buurman aan BarendrechtNU.
Geluk bij een ongeluk
De combinatie van het piepende alarm en het openstaande gasfornuis zorgde ervoor dat de brandweer met spoed ter plaatse kwam. In de woning was ook nog een blaffende hond te horen. De brandweer is met een ladder door het raam op de eerste verdieping geklommen en heeft een onderzoek ingesteld. Hieruit bleek dat de brand/koolmonoxide op zolder in storing stond en daardoor piepte. Met de hond was alles in orde.
Voor het open gedraaide gasfornuis in de keuken was ook een verklaring, zo vertelden de buren: Het gasfornuis bleek nog daadwerkelijk aan te staan, maar wel met een vlammetje, waardoor er geen gas ‘weg lekte’. Het gas is door de brandweer afgezet.
Live: Brandweer met spoed ter plaatse voor brand/gasmelding in woning Mahlerstraat; zat nog een hond in de woning. Brandweer is naar binnen geklommen via openstaand raam op eerste verdieping. Doen onderz… https://t.co/sJTQEYTL9S
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 26, 2018
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025