Volkswagen Kever in brand gevlogen op verbindingsweg A15/A29
Zondag 8 juli 2018 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer werd vanavond (Zondag 8 juli 2018) gealarmeerd voor een voertuigbrand op de verbindingsweg van de A15 naar de A29 bij Barendrecht. Een Volkswagen Kever vatte rond 21:15 uur door nog onbekende oorzaak vlam. De auto is in afwachting van de brandweer stilgezet op de vluchtstrook.
Vier brandweerwagens werden met spoed gealarmeerd. Het eerste (kleine) brandweervoertuig uit Rotterdam had het vuur al snel onder controle, maar de auto was toen al voor een groot deel uitgebrand. Een berger heeft het zwaar beschadigde voertuig meegenomen.
Tijdens de afhandeling van het incident heeft Rijkswaterstaat de verbindingsweg van de A15 vanuit Rhoon richting Barendrecht (Carnisselande) en Zuidplein (Rotterdam) afgesloten voor al het verkeer. Verkeer moest doorrijden tot de afrit bij de Dierensteinweg (en daar eventueel keren).
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026